O nas

DPF SERWIS


Firma dpfserwis.com powstała w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego na usługi czyszcznia / regeneracji filtrów dpf / fap i katalizatorów wynikające z wysokich norm emisji spalin, które pojazdy muszą spełniać.


Dodatkowo nasze już wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oprócz usług czyszczenia filtrów oferujemy również:


  • demontaż / montaż filtra
  • diagnostyka komputerowa
  • odbiór i dowóz filtra do klienta
  • nowe uszczelnienia
  • test / adaptacja wyczyszczonego filtra
DPF SERWIS

Dlaczego akurat my?

Ponieważ korzystamy z nowej maszyny polskiego producenta Otomatic w najwyższej możliwej opcji Premium a nasz personel cechuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie oferowanych usług jak i doradztwa w zakresie tematyki DPF / FAP / kat.
Zobacz na czym pracujemy?


Dlaczego warto wyczyścić zamiast wyciąć filtr?


Przede wszystkim dlatego, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 459/2012 wycięcie filtra jest nielegalne. Grozi to nie tylko negatywnym wynikiem badania technicznego ale również wysokimi karami pieniężnymi lub mandatami w innych krajach.

Poza tym pojazd z wyciętym filtrem nie spełnia już założonych przez producenta norm emisji spalin a co za tym idzie szkodzi środowisku!

Nadto zwiększona konkurencja ciągle zmieniającego się rynku motoryzacyjnego sprawiła, że ceny wszelkich usług dotyczących obsługi filtrów dpf/fap są na poziomie, który każdy jest w stanie zaakceptować.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Przemysław Piątkowski DPFSERWIS.COM zrealizował operację pn. „Innowacyjne oczyszczanie/ regeneracja filtrów DPF/FAP” mającą na celu utworzenie źródła dochodu poprzez otwarcie innowacyjnej firmy oferującej usługę czyszczenia filtrów i katalizatorów z zachowaniem zasad ochrony środowiska współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie:

Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, poprzez podejmowanie działalności gospodarczej.

Zadaj pytanie on-line